Интерактивен дисплей, Huawei IdeaHub Board 2, IHB2-75SU, 75" Touch: IR 20 points D-LED, IPS, 8ms, 3840 x 2160, 350 nits/400 nits, 1200:1, 2xStylus pen, WiFi, NFC, Bluetooth, USB Type-C, USB Type-A, USB Type-B, HDMI, COM port, RJ45, Android, Jade white
Цена
с ДДС
* ВЪНШЕН ДОСТАВЧИК - (1 до 3 дни)
Безплатна Доставка
Съгласен съм с Общите условия
Размер на дисплея, инч75" (190.50 cm)
Резолюция4K UHD (3840 x 2160)
Тип на матрицатаIPS
Тъч, точки на докосванеIR 20 Touch
Време за реакция, ms8ms
Честота на опресняване, Hz60Hz
Ъгъл на видимост H/ V178° / 178°
Яркост, cd/m2350cd/m2
КонтрастContrast (typical value) 1200:1
Безжична свързаностWiFi, Bluetooth, NFC
Входове2 HDMI, 3.5mm Audio In, 3 USB Type-A, USB Type-B, USB Type-C, RJ45, COM port (RJ45 serial port)
ИзходиHDMI, 3.5mm Audio Out
OPS слотOPS Slot
Вградени говорители15W x2, 2x high-frequency speaker + 2x full-frequency speaker, 100Hz-20kHz, Stereo
Камера-
Микрофон-
Операционна системаAndroid
VESA размер, mm800 x 400 mm
Размери (Ш, Д, В), mm1706 x 92 x 1017
Тегло, kg47 kg
ДругиZero-gap, anti-blue light, anti-glare, Intelligent Whiteboard, 2x Stylus pen, Power cable x 1, TUV Rheinland Low Blue Light (Hardware Solution) Certification, TUV Rheinland Eye Comfort Certification, Writing latency 25ms, Precision - ±1mm
Приложениеза образованието
Данни, подадени от официалния вносител за България.
АтрибутСтойност
Видео резолюция4K UHD
Зрително поле (°)178°
СвързаностUSB
СвързаностUSB-C
СвързаностHDMI
СвързаностWi-Fi
СвързаностBluetooth
СвързаностEthernet
Вграден микрофонДа
Вграден високоговорителДа
Размер на стаяСредна зала
PTZ (завъртане/наклон/зум)Не
Оптично увеличение (x)1x
Автоматично кадриранеНе
ШумопотисканеДа
Сертификация за платформаMicrosoft Teams, Zoom, Google Meet
Кадри в секунда (fps)30
Тегло47.00кг
Huawei IdeaHub Board 2 IHB2-75SU – 75" интерактивен дисплей за съвместна работа
Ключови Предимства
Технически Спецификации
СпецификацияСтойност
Размер на екрана75"